Aimtec a.s.

Pomáháme průmyslu stát se digitálním. Přinášíme špičkovou konzultační expertizu ve výrobě a logistice a unikátní přístup k implementaci vlastních softwarových řešení.

Přes dvacet pět let se specializujeme na digitalizaci výroby a logistiky. Za tu dobu jsme se naučili naslouchat opravdovým potřebám lidí z provozu, ladit projekty s managementem na strategické úrovni a implementovat je skutečně rychle a výhodně.

Jsme globální. Pracujeme pro zákazníky po celém světě, v různých kulturách a s rozličnými přístupy k řízení. Zavádíme společně s nimi řešení a technologické inovace a sledujeme jejich dopady na reálný byznys. Vybíráme ty nejlepší z nich a ihned je aplikujeme v našich produktech a službách.

Jsme tu proto, abychom pomohli výrobním a logistickým firmám udržet se v tempu budoucích změn. Přinášíme jim digitální výhodu. Výhodu digitalizované továrny, která dokáže reagovat na změny extrémně rychle. Jsme tu proto, abychom vás touto změnou provedli bez otřesů.

Již dnes realizujeme projekty za dobu kratší než je obvyklé na trhu. Naší prioritou je termín a tomu podřizujeme všechny aspekty projektu. Tento přístup funguje. A navíc jsme došli k přesvědčení, že s novými digitálními technologiemi a přístupy zvládneme standardní implementační projekt za dobu blížící se 1⁄3 jeho dnešní délky.

Naši experti se stávají průvodci profesionálů v komplikovaném procesu digitalizace výroby. Společně se postavíme problémům, které nikdy nepovažujeme za neřešitelné, protože vždy existuje cesta. Náš globální úspěch je postaven na schopnosti naslouchat, učit se a nalézat kreativní řešení.

Hrajeme fair play. Stavíme na hodnotách, které jsou alfou i omegou našeho fungování.

Účast na TechDays

Online přednáška

Zpět na seznam firem