Jsme technická odborná škola, a tak můžeme být ostatním prospěšní v realizaci technických řešení v oblasti IoT, vývoje aplikací, vývoje webových aplikací, vývoje mobilních zařízení, 3D návrhu, multimediální tvorby nebo řešení pro virtuální realitu.

Spolupráci s firmami, neziskovými organizacemi, státními úřady, školami a školskými zařízeními atd. nazýváme partnerstvím a jednotlivé organizace partnery. Z tohoto partnerství by měli mít v každém případě prospěch obě strany vztahu.

Co tedy našim budoucím i současným partnerům nabízíme a co jsme schopni realizovat?

  • Webové prezentace včetně grafického návrhu
  • Webové aplikace dle požadavků partnera
  • Aplikace pro PC dle požadavků partnera
  • Aplikace pro mobilní zařízení dle požadavků zákazníka
  • Řešení z oblasti IoT (např. měřič CO2 do místností, …)
  • Po domluvě i další zadání z oblasti IT (grafika, multimédia, VR …)

Pokud byste chtěli zkusit možnost spolupráce s našimi studenty, neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře nebo na telefonu či emailu. Po domluvě bude vaše zadání přidáno do sekce Projekty k realizaci a tak bude zpřístupněno našim studentům SPŠE nebo VOŠ. V případě zájmu ze strany některého studenta nebo studentů o Vaše zadání pomůžeme s vytvořením projektového týmu a zprostředkujeme kontakt s Vámi.

Pro IT firmy nabízíme možnost spolupráce formou mentoringu studentům při realizaci konkrétního projektu. Spolupráce při společném řešení projektu se nám jeví jako ideální způsob propojení žáků a jejich budoucích zaměstnavatelů již na střední škole nebo VOŠ. Pokud Vás zaujala tato možnost spolupráce s našimi studenty neváhejte nás opět kontaktovat pomocí formuláře nebo na telefonu či emailu.

Spolupráce je postavena na čtyřech základních pilířích.