Online přednášky

Již několik let organizujeme pro naše žáky studenty série odborných přednášek ITThuDays. Přednášky. které se vždy konaly poslední čtvrtek v měsíci, připravují a vedou zástupci odborných technických firem z  Plzně a okolí. Naši žáci mají jedinečnou možnost získat další poznatky nad rámec školní výuky a to přímo od „zdroje“. Zároveň mají možnost navázat kontakt s firmou, kde poté mohou vykonávat praxi, realizovat své vlastní projekty nebo třeba i najít zaměstnání.

V letošním roce, který ne úplně přeje prezenční formě výuky a obecně osobnímu setkávání, jsme se rozhodli zkusit experiment a přesunout tuto sérii přednášek do virtuálního prostředí. Přednášky nebo worshopy budou realizovány online.

Pro žáky a studenty

Podívejte se na nabídku přednášek a workshopů, které si jenom pro Vás připravili firmy, které s naší školou spolupracují a které můžeme doporučit.

Vyberte si a zúčastněte se odborných přednášek online v klidu z domova u vlastního PC. Dozvíte se další informace z oblastí IT nebo jiných technických odvětví. To vše zadarmo a připravené právě pro vás.

Předpokládaná délka přednášky je maximálně 1,5 hodiny a kromě samotné přednášky budete mít možnost navázat kontakt pro případnou další spolupráci.

Datum Téma přednášky Společnost Odkaz na online přednášku
….

Pro firmy

Chcete pro naše žáky uspořádat odbornou přednášku? Neváhejte a kontaktujte, nás určitě se domluvíme.

*Vyplněním těchto osobních údajů a dokončením formuláře berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů. Vaše jméno, příjmení a email jsou potřebné pro další komunikaci s Vámi. Tyto osobní údaje nejsou předávány třetím stranám. Pro více informací se můžete obrátit na gdpr@spseplzen.cz.