Karierní jarmark – seznam firem

Úvodní stránka/Karierní jarmark – seznam firem
Karierní jarmark – seznam firem2023-11-02T21:34:52+01:00

ZAT a.s.

Jsme předním dodavatelem řídicích a inteligentních systémů pro energetiku a průmysl ve světě. Patříme mezi lídry v oblasti automatizace jaderné i klasické energetiky, průmyslu, drážních systémů, plynárenství a smart systémů. Ve vývoji se zaměřujeme na nové aplikace z Průmyslu 4.0 a IoT technologií. Jsme také certifikovaným výrobcem zdravotnických přístrojů. Máme vlastní vývoj, projekci, výrobu, instalaci a servis elektronických zařízení, řídicích systémů a jejich komponent. Otevřené dveře u nás mají i absolventi, které rádi vše naučíme. Hledáme šikovné a učenlivé programátory, vývojáře, projektanty a další technicky zaměřené pozice. Znalosti ze střední nebo vysoké školy technického zaměření u nás tedy rozhodně využiješ😊.

http://www.zat.cz

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI

Fakulta elektrotechnická ZČU v Plzni je renomovanou výzkumnou fakultou s významným podílem doktorského studia i kvalitní výchovou inženýrů a bakalářů. Fakulta s kvalitní pedagogickou činností, jejíž absolventi mají dobré uplatnění na trhu a jsou vyhledáváni průmyslem. FEL realizuje základní i rozsáhlý výzkum aplikovaný, který má prokazatelné a významné dopady do praxe a přispívá k rozvoji naší společnosti v národním i mezinárodním kontextu. V oblasti vzdělávací činnosti fakulta poskytuje vysokoškolské vzdělání v bakalářských, magisterských a doktorských studijních programech. Dále poskytuje své služby v oblasti celoživotního vzdělávání. V oblasti výzkumu, vývoje a inovací se fakulta orientuje na řešení projektů základního a aplikovaného výzkumu. Fakulta má dlouhodobé zkušenosti s řešením řady národních i mezinárodních grantových projektů a projektů smluvního výzkumu. Fakulta dlouhodobě prokazuje schopnost úspěšně aplikovat výsledky své výzkumné a vývojové činnosti v praxi – toto lze doložit řadou průmyslových aplikací, které vznikly na základě dlouhodobé spolupráce s významnými podniky sahající za hranici plzeňského regionu.

http://www.fel.zcu.cz

Unicorn a.s.

Unicorn je renomovaná evropská společnost poskytující největší informační systémy a řešení. Naše řešení jsou nejen chytrá, ale zároveň zodpovědná k životnímu prostředí. Máme nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, energetiky a utilit, komunikace a médií, výroby, elektromobility, obchodu i veřejné správy. Chceš pracovat na zajímavých projektech a produktech po boku inspirativních lidí? Tak neváhej a přidej se k nám!

https://unicorn.com/cs/

SYSTHERM s.r.o.

V současné době je SYSTHERM s.r.o. prakticky jediným českým výrobcem v segmentu komunální energetické výroby kompaktních tlakových sestav, a s úspěchem konkuruje ostatním věhlasným výrobcům. SYSTHERM s.r.o. dodává průmyslové instalace pro významné korporace, jako jsou OMW, ABB, AVURE TECHNOLOGIE, NOVO NORDISK nebo ALSTOM. Proč jsme vyhledávaným výrobcem a dodavatelem? Ono je to z pohledu našich odběratelů logické. Garantujeme technický návrh, výrobu i servis. Dodáme kompletní technologický celek, a to včetně elektroinstalace, řídícího systému a provozního SW. Pro zahraniční partnery je důležité, že SYSTHERM s.r.o. má proces výroby certifikovaný v ISO a výroba tlakových sestav je garantována evropským certifikátem PED 2014/68/EU.

http://www.systherm.com

Škoda Transportation a.s.

Škoda Group je přední český vývojář a výrobce moderních dopravních řešení. Do portfolia skupiny patří jednopodlažní i dvoupodlažní vlaky, metro, tramvaje, trolejbusy, elektrobusy i řada digitálních technologií. Základními pilíři, na kterých Škodovka staví, jsou spolehlivost, pohodlí a bezpečnost. Určuje trendy současnosti a připravuje inovace pro budoucnost. Škoda Group zaměstnává přes 8 000 lidí v šesti výrobních závodech v ČR a ve Finsku a v kancelářích v Německu, Polsku, Ukrajině, Rakousku, Itálii a Belgii. Tam všude vznikají digitální řešení pro celý svět. Tohle je práce, která dává smysl!

http://www.skodagroup.com

ŠKODA JS a.s.

Patříme mezi lídry evropské jaderné energetiky. Jsme součástí její historie, znalosti a zkušenosti si předáváme z generace na generaci. Jsme tým odborníků, pracujeme s pokročilými technologiemi a naše tři pilíře – inženýring, výroba a servis nám dávají široký záběr v rámci celého životního cyklu elektrárny. Neustále inovujeme a posouváme sebe a jaderné strojírenství kupředu. V předchozích více než šedesáti letech se ŠKODA JS a.s. podílela na stavbě jaderných elektráren a dodávkách pro ně nejen v České republice a na Slovensku, ale také v Maďarsku, Německu, Francii, Finsku atd. Jsme součástí Skupiny ČEZ.

http://www.skoda-js.cz

Safran Cabin CZ s.r.o.

SAFRAN je úspěšnou mezinárodní společností, která působí v leteckém, obranném a kosmickém průmyslu. Patříme ke světové špičce v oblasti leteckých zařízení a systémů pro letadla. V našem závodě v Plzni na Borských polích vyrábíme kuchyňské moduly, šatní skříně, toaletní jednotky a odpočinkové místnosti pro letadla AIRBUS.

http://www.delamedoletadel.cz

RTsoft s.r.o.

Jsme plzeňská softwarová firma, která se zaměřuje zejména na velké informační systémy a e-shopy sestavené na míru. Mezi naše největší klienty patří MND, Knihy Dobrovský, Sazka, Zásilkovna, Sportisimo a další. Baví nás používat nejnovější technologie. Pod taktovkou našeho CTO Martina sestavujeme individuální rozvojové plány a posouváme tak každého z nás. Nehrajeme si na formality, u nás najdeš přátelskou atmosféru. Čistotu našeho kódu nejraději probíráme na firemní grilovačce u piva. Po práci si rádi zajdeme zasportovat, kde vyplavujeme endorfiny. Zkrátka je nám spolu dobře a naše práce nám dává smysl, což se odráží na spokojenosti našich klientů.

https://www.rtsoft.cz/

RSF Elektronik spol. s r.o.

Společnost RSF Elektronik s 750 zaměstnanci patří mezi největší zaměstnavatele ve Stříbře a je špičkou ve svém oboru. Zabývá se výrobou kabelových systémů, přesným obráběním na CNC obráběcích strojích a nově i výrobou elektromotorů pro strojírenský a elektrotechnický průmysl. Nabízíme každoroční zhodnocení mzdy, nadstandardní příplatky, bohatý zaměstnanecký program a mnoho dalších. Budete pracovat v nejmodernějším výrobním a logistickém centru pyšnícím se čistým pracovním prostředím, prací v sedě a jednosměnným provozem. RSF Elektronik, prostě dobrej podnik!

http://www.rsf-elektronik.cz

Panasonic Heating & Ventilatoin Air-Conditioning Czech, s. r. o.

Naše historie v Plzni se začala psát roku 1996. Panasonic byl tehdy jednou z prvních japonských investicí v České republice vůbec. Na začátku se zde vyráběly televize s vakuovou obrazovkou a posléze plazmové, OLED a LCD televize a blu-ray přehrávače. V roce 2018 jsme začali vyrábět vnitřní jednotky tepelných čerpadel a v červenci 2023 se zahájila výroba venkovních jednotek. Tepelná čerpadla jsou v současné době naším hlavním výrobním programem. Společnost nyní investuje do dalšího významného rozšíření výrobních prostor.

http://www.tvorimelepsisvet.cz

OMEXOM GA Energo

Spojujeme svět energií již více než 30 let. Specializujeme se na opravy a výstavbu elektrického vedení všech napěťových hladin a výstavbu, rekonstrukce a modernizace rozvoden a transformoven. Naše dodávky pokrýváme kompletně od projektové přípravy, přes inženýrskou činnost, realizaci až po následný servis.
https://www.gaenergo.cz/

Městská policie Plzeň

Městská policie Plzeň zabezpečuje místní záležitosti veřejného pořádku, přispívá k ochraně a bezpečnosti osob a majetku. Dohlíží nad dodržováním pravidel občanského soužití.

http://www.mpplzen.cz

MD ELEKTRONIK spol. s r.o.

Světový lídr ve výrobě kabelových systémů pro automobilový průmysl a tvůrce unikátní výrobní technologie. Naše mezinárodní skupina MD Group operuje na 3 kontinentech v 9 zemích světa. Mezi naše klienty patří většina automobilek. Naše know-how je inovativní přenos dat. Pro světové trhy ročně vyrobíme a vyexpedujeme přes 80 miliónů sestav kabelových skupin. S více než 2 000 zaměstnanci patříme k nejvýznamnějším zaměstnavatelům v Plzeňském kraji. Díky našim inovacím a technologiím nabízíme skvělé pracovní možnosti. U nás tě čeká skvělá kariéra!

https://www.md-elektronik.com/cs/kariera/

 

Marbes s.r.o.

Marbes je softwarová společnost, která působí v oblasti informačních technologiích už přes 30 let. Postupně si vybudovala kvalitní tým, který se stal významným dodavatelem komplexních řešení především pro oblast veřejné správy. Jsme ale hlavně skvělá parta, která vám nabízí nejen práci, ale také příležitost rozvíjet své dovednosti a kariéru! Technologie, které používáme: TypeScript, React, Expo, Java, Spring, Hibernate, Maven, PHP, GitLab, Elastic, Docker, Kubernetes.

WWW: https://www.marbes.cz

Loxxess Bor s.r.o.

LOXXESS AG je společnost specializovaná na komplexní outsourcingové projekty v oblasti průmyslové a obchodní logistiky. Na bázi individuálních konceptů vyvíjíme a realizujeme pro naše zákazníky z různých odvětví logistická a fulfillmentová řešení šitá na míru. Sídlo společnosti LOXXESS AG je v Tegernsee, společnost zaměstnává cca 3 200 zaměstnanců, disponuje 28 logistickými centry v Německu, České republice a Polsku a spravuje 400 000 m2 skladových ploch. Konstantně pozitivní rozvoj odvětví logistiky je pro naši společnost velkou příležitostí. Inovativní myšlenky nás motivují a charakterizují naše úspěchy. S nadšením pečujeme o naše zákazníky a čelíme výzvám budoucnosti. Jako rodinná společnost ručíme přitom za kontinuitu, loajálnost a odpovědnost vůči našim pracovníkům.

 www.loxxess.com

Loma Systems s.r.o.

LOMA SYSTEMS vyrábí špičková kontrolní zařízení používaná k detekci pevných kontaminantů v léčivech a potravinách. Máme dlouholeté zkušenosti s vývojem zařízení „Designed to Survive™ a poskytujeme vysoce kvalitní servis. Závod v Dobřanech se od roku 2004 vyvíjí a rozšiřuje. Zaměstnance podporujeme, aby své nápady dotahovali do konce a skutečně se podíleli na rozvoji společnosti. Jako součást společnosti ITW (46 000 zaměstnanců v 51 zemích) máme přístup ke zdrojům, které umožňují nabízet zákazníkům nejvyspělejší technologie. Zároveň si udržujeme decentralizovanou kulturu, což přispívá k osobnímu přístupu k zaměstnancům. Zajímá-li Vás společnost, která má vliv na bezpečnost potravin a léků, vítejte u nás!

https://www.loma.com/cs-cz

 

LINTECH, spol. s r.o.

LINTECH – dodavatel laserových zařízení poskytuje komplexní službu od testování vzorků, přes vývoj a návrh zařízení, až po stavbu, dodání a zabudování stroje do linky. To vše vlastními kvalifikovanými techniky.

www.lintech.cz

LASSELSBERGER, s.r.o.

Znáte nás jako RAKO. Jsme jediný výrobce keramických obkladů v ČR a řadíme se k největším evropským výrobcům obkladových materiálů. Velké investice do nových technologií ve výrobních závodech a plně automatizované moderní provozy jen potvrzují fakt, že na sobě stále pracujeme.

Studentům se zaměřením na strojírenství a elektro nabízíme možnost absolvování povinné praxe přímo ve výrobním závodu v Chlumčanech u Přeštic. Šikovným studentům nabízíme stipendium! Absolventy rádi přivítáme jako nové kolegy!

https://kariera.rako.cz/cs/studenti

Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje

Máte maturitu a smysl pro zodpovědnost? Chcete pracovat v dynamickém prostředí bez stereotypu? Staňte se jedním z nás a vše potřebné vás naučíme. U nás navíc uplatníte svoje zájmy, ať se jedná o IT, motorismus nebo sport. Nabízíme volná místa policistů a policistek na obvodním oddělení, dopravní a cizinecké policii. Mezi benefity patří náborový příspěvek 150 000 Kč, 30 dní dovolené a možnost dalšího studia.

http://nabor.policie.cz

Konplan s.r.o.

Navrhujeme nápojové linky pro celý svět. Každá čtvrtá lahev na světě prošla linkou navrženou v plzeňském Konplanu. A to je náš engineering, to je náš dokonale sladěný SW a automatizační systémy.

http://www.konplan.cz

KION Stříbro

Společnost KION Stříbro je součástí KION Group, která patří mezi přední světové dodavatele vysokozdvižných vozíků, skladových vozíků a řešení pro dodavatelské řetězce. Ve více než 100 zemích světa zlepšují naše řešení tok materiálu a informací v továrnách, skladech a distribučních centrech. Náš úspěch je založen na 40 000 angažovaných mezinárodních zaměstnancích. S našimi mezinárodními značkami Linde Material Handling, STILL a Baoli a regionálními značkami Fenwick a OM představujeme nejvyšší možnou úroveň technologie a servisních znalostí v oblasti vysokozdvižných vozíků a skladové techniky. KION Group nabízí zajímavá pracovní místa a mezinárodní kariérní příležitosti, a to jak v našich regionálních a globálních provozních jednotkách, tak v zastřešujících funkcích skupiny v rámci inovativního, perspek tivního a rychle se rozvíjejícího odvětví. Naše kultura se řídí našimi firemními hodnotami: Integrita, Spolupráce, Odvaha a Dokonalost.

https://www.kiongroup.com/stribro/industrial-trucks-and-services/

KERMI s.r.o.

Společnost KERMI s.r.o. je součástí nadnárodního koncernu ARBONIA se sídlem ve Švýcarsku. Výrobní závod ve Stříbře byl založen v roce 1996 a je předním evropským výrobcem radiátorů se zaměřením na design. V současné době v závodě pracuje více než 600 zaměstnanců. Třikrát po sobě jsme získali ocenění třetí nejlepší zaměstnavatel Plzeňského kraje. Zaměstnanců poskytujeme celou řadu benefitů jako je dovolená navíc, 13. mzda, benefitní cafeterie, příspěvek na dopravu, sportovní a kulturní akce (lístky na fotbal, hokej, bowling, lyže, kola apod.). Studenti u nás oceňují odborné praxe pod vedením zkušených specialistů a možnost následného zaměstnání v provozu, který dobře znají.

http://www.kermi.cz

JTEKT Czech Republic s.r.o.

Jsme moderní firmou sídlící v Plzni na Borských polích, která v současnosti zaměstnává více než 800 zaměstnanců. Díky našim zkušenostem a precizní práci jsme se stali dodavateli řídicích systémů do automobilů světových značek jako Toyota, Audi, Mercedes, BMW a další. Již řadu let patříme mezi lídry na trhu práce v Plzeňském kraji, několikrát jsme se umístili na stupních vítězů v prestižní soutěži „Zaměstnavatel regionu“. Zájemcům o práci nabízíme uplatnění na pozicích, které jsou v mnoha ohledech unikátní. To dělá spolu s nadstandartními pracovními podmínkami a širokou škálou zaměstnaneckých benefitů z naší společnosti atraktivního zaměstnavatele.

http://www.jtekt.cz

invelt – elektro s.r.o.

Společnost invelt – elektro s.r.o. vznikla jako první ze skupiny INVELT GROUP již v roce 1991. Od samého počátku si vytváří silnou pozici na trhu díky vysokému know-how a kvalitnímu kolektivu specialistů s dlouholetou praxí v oboru. Dodavatelský program má zaměřen na řídicí systémy, regulační systémy turbín, kotlů, včetně regulovaných pohonů a aplikací frekvenčních měničů, a dále pak na řízení generátorů zahrnujících budicí systémy, elektrické ochrany, elektrická měření a synchronizaci. Nabízí svým zákazníkům komplexní služby v oblasti energetiky – od návrhu řešení, přes jeho realizaci, výrobu, zkoušky a uvedení do provozu až po provozování a jeho servisní zabezpečení. invelt-elektro s.r.o. je dlouholetým partnerem ABB Switzerland Ltd pro ČR a Slovensko v oblasti dodávek budicích systémů synchronních motorů, g enerátorů a kompenzátorů. Společnost je také certifikovaná jako Siemens Solution Partner pro oblast procesních řídicích systémů a automatizace.

https://www.invelt.cz/

International Automotive Components Group s.r.o.

V Přešticích vyrábíme kvalitní komponenty do automobilů. Naše závody jsou specializované na výrobu střešních panelů a dveří pro přední světové automobilky. Pracujeme na moderních výrobních linkách a rádi dáme i vám příležitost získat stabilní a dobře zaplacené zaměstnání. Patříme mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v regionu, náš tým v Přešticích tvoří více než 2 000 kolegyň a kolegů.

http://www.praceprestice.cz

HUTCHINSON s.r.o.

Francouzská společnost Hutchinson, součást koncernu TotalEnergies, celosvětově navrhuje a vyrábí inteligentní řešení pro svět v pohybu a přispívá k budoucí mobilitě na zemi, ve vzduchu a na moři. V rámci své divize Fluid Management Systems je společnost Hutchinson vedoucím dodavatelem pryžových dílů pro automobilový průmysl. V našem výrobně-technologickém závodě v Rokycanech navrhujeme a vyrábíme pro zákazníky z řad předních světových automobilek stále sofistikovanější systémy pro přenos médií – hadice vzduchové, palivové, olejové i vodní.

http://www.hutchinson.com

Gühring s.r.o

Společnost Guhring s.r.o, se nachází v Líních Sulkově poblíž Plzně. Výroba v ČR byla zahájena v roce 1993. Naše společnost je součástí koncernu Guhring KG, který je díky své více než stoleté tradici, vnímán jako světová jednička v oblasti výroby špičkových řezných nástrojů a upínačů pro průmyslové obrábění.

https://guehring.com/cs/

Gerresheimer Horšovský Týn spol .s.r.o

Gerresheimer je předním světovým výrobcem vysoce kvalitních speciálních výrobků z plastů a skla, jenž se používají v globálním farmaceutickém průmyslu a zdravotnictví. Skupina se po celém světe skládá z více jak 30 poboček, vykazuje tržby okolo jedné miliardy eur a zaměstnává přes 10.000 lidí. Metodou vstřikování plastů vyrábíme primární obaly pro medicínský průmysl. Naše komplexní výrobky slouží k okamžitému transportu účinných látek do těla: například inhalátory, inzulínová pera a injekční stříkačky. Pro přední diagnostické koncerny vyrábíme odběrová pera, lanzety na jedno použití nebo výrobky pro nejrůznější laboratorní analýzy, dále i rychlé testy přímo pro pacienty. Firmám se zdravotnickou technikou či nemocnicím nabízíme výrobky na jedno použití určené pro dialyzační jednotky, jednorázové výrobky pro domácí zdravotní péči nebo invazivní chirurgické nástroje z umělé hmoty.

http://www.gerresheimer.com

http://www.gerresheimer.jobs.cz

FPC s.r.o.

Již od roku 2000 působíme na poli výroby testovací techniky pro elektroniku a kabeláž. Máme za sebou stovky spokojených zákazníků z různých průmyslových odvětví v Česku, Německu, Polsku, Rumunsku nebo Slovensku. Poskytujeme testovací řešení napříč celým průmyslem. Od automobilů, přes letectví až po zdravotnický průmysl.

http://www.fpc.cz

Fakulta aplikovaných věd Západočeské univerzity v Plzni

Na FAVce si můžeš vybrat z široké škály technických a přírodovědných oborů se skvělým uplatněním. Záleží nám na tvém úspěšném studiu a budoucí kariéře. Nabízíme ti proto přátelský přístup, možnost studovat v zahraničí a samozřejmě i přímé zapojení do praxe či získání zkušeností z vědy a výzkumu. S titulem z FAVKy se budoucnosti bát nemusíš, FAVáci budoucnost tvoří. Jsi u nás vítán!

WWW: https://www.fav.zcu.cz/

EUROSOFT – System s.r.o.

Jsme čeká společnost specializující se na chytrá a efektivní řešení v oblasti průmyslové automatizace. Naše know-how je klíčovým prvkem úspěchu pro významné evropské výrobce, kteří dodávají své stroje a technologie do celého světa (např. BMW, VW, Audi aj.). Naše oddělení výroby rozvaděčů může pyšně představit stovky úspěšných realizací. Našimi hlavními zákazníky jsou němečtí výrobci strojů a zařízení, což nám poskytuje jedinečnou pozici na trhu. 👥 Koho hledáme: Hledáme nadšené a talentované jednotlivce, kteří sdílejí naši vášeň pro průmyslovou automatizaci. Zároveň vítáme zkušené elektromontéry, kteří mají pevný základ v oboru.

http://www.eurosoft.com

ETD Transformátory a.s.

S více jak 100letou zkušeností s návrhem a výrobou transformátorů nabízíme moderní a spolehlivé řešení transformace napětí s maximální účinností a bezpečností pro všechny segmenty elektrické sítě. Od roku 2004 je společnost ETD TRANSFORMÁTORY hrdým členem holdingu International BEZ Group, se sídlem v Bratislavě, Slovenské republice. International BEZ Group je silná společnost v oblasti výroby transformátorů ve střední Evropě, která kombinuje odbornou znalost několika předních výrobců transformátorů v jedné skupině. Transformátory následně dodáváme do celého světa

https://etd-transformers.com/cz/

Elfetex s.r.o.

Jsme ELFETEX – dynamická a stále se rozvíjející plzeňská společnost s třicetiletou tradicí na trhu. Patříme mezi přední velkoobchody s elektrotechnickým materiálem v České republice s obratem přes 2,5 miliardy Kč. Orientujeme se zejména na vytváření DOBRÝCH VZTAHŮ se silným prozákaznickým zaměřením. Máme velmi propracovanou logistiku a naše komplexní služby nabízíme na 27 pobočkách a e-shopu.

https://www.elfetex.cz/kariera-elfetex

Doosan Škoda Power s.r.o.

Doosan Škoda Power je předním světovým výrobcem a dodavatelem zařízení pro elektrárny, zejména pak soustrojí parní turbína – generátor ve výkonovém rozsahu 3 až 1 200 MW. Firma má bohaté zkušenosti a reference v aplikacích pro paroplynové a fosilní elektrárny, CHP, jaderné elektrárny a solární elektrárny (CSP), spalovny biomasy, atd. V oblasti servisu společnost nabízí generální opravy s výměnou opotřebených komponent, dlouhodobý pozáruční servis nebo retrofit či modernizaci parní turbíny vlastní i cizí výroby. Každoroční investice do výzkumu a vývoje zajišťují nabídku vysoce kvalitních produktů, které splňují specifické požadavky zákazníků.

https://doosanskoda.jobs.cz/

Daimler Buses Česká republika s.r.o.

Daimler Buses Česká republika s.r.o. je součástí koncernu Daimler Truck AG, který jako globální výrobce užitkových vozidel těch nejprestižnějších značek zaměstnává více než 100 000 zaměstnanců po celém světě. Dceřiná společnost Daimler Buses Česká republika s.r.o. provozuje výrobní závod v Holýšově a servisní centrum v Praze. Daimler Buses v České republice působí od roku 1998 a v současné době zaměstnává více než 1 000 lidí. Daimler Buses Česká republika s.r.o. patří k nejmodernějším výrobním závodům v Evropě, kde vyrábí karoserie pro autobusy značek Mercedes-Benz a Setra. Rozšiřující se výrobní komplex s velkou tradicí výroby na nejvyšší technologické úrovni nabízí pracovní příležitosti ve výrobě jako je svařování, řezání, logistika, strojírenství, HR a technologické obory s velkou perspektivou do budoucna. Servisní centrum Praha poskytuje prodejní služby a komplexní servisní služby. Nabízí prodej autobusů značek Mercedes-Benz a Setra, servisní služby značky OMNIplus a prodej použitých autobusů BusStore. Práce ve společnosti Daimler Buses Česká republika s.r.o. má globální dopad, naše autobusy Mercedes-Benz a Setra se prodávají zákazníkům po celé Evropě. V celém koncernu Daimler Truck pracujeme pro všechny, kteří udržují svět v pohybu.

http://daimlerbuses.jobs.cz

Daikin Industries Czech Republic s.r.o.

Společnost Daikin je celosvětovým fenoménem v oblasti vývoje a výroby tepelných čerpadel a klimatizací. V Plzni jsme jedním z nejvýznamnějších zaměstnavatelů s rozsáhlým areálem, kde se kromě výroby nachází i vlastní vývojové centrum s ojedinělým testovacím zázemím. Vyvíjíme a vyrábíme primárně pro potřeby celé Evropy a dodáváme na trh nejen produkty řešící komfort domácností, ale i aplikace pro komerční využití.

https://www.daikinczech.cz/

ČEZ, a.s.

ČEZ je jednou z největších společností v České republice a jednou z předních evropských energetických skupin. Skupina ČEZ se zavázala jít příkladem a dosáhnout toho, aby byl energetický sektor udržitelný, ekologičtější a šetrnější k naší planetě. Pro ČEZ je prioritou větší rozmanitost, užší spolupráce s komunitami a co nejvstřícnější přístup k zákazníkům, kterým nabízí ta nejlepší technologická a energeticky úsporná řešení. Základem výroby elektřiny ve Skupině ČEZ jsou bezemisní zdroje. Strategie ČEZ nazvaná Čistá energie zítřka je založená na ambiciózní dekarbonizaci, rozvoji jaderné energetiky a výraznému nárůstu počtu obnovitelných zdrojů energie, které budujeme pro potřeby našich zákazníků. Vedle bezemisní výroby jsou hlavními činnostmi podnikání ČEZ také distribuce a prodej energií, perspektivními oblastmi jsou podpora inovací a investice do clean-tech společností.

http://www.kdejinde.cz

CETIN a.s.

Jsme pevná páteř českého internetu. Provozujeme 20 milionů párů metalických kabelů a 65 tisíc km optických kabelů, každý rok investujeme a zrychlujeme. Pevnou síť využívají i mobilní technologie CETINu, které tvoří 6 400 základnových stanic pro operátory O2 a T-Mobile. Zajišťujeme mezinárodní hlasové a datové služby pro více než 200 telekomunikačních operátorů po celém světě, prostřednictvím přípojných bodů v Londýně, Vídni, Bratislavě, Frankfurtu, Budapešti, Bělehradě a Hongkongu.

http://www.cetin.cz

České dráhy a.s.

Jsme největší železniční dopravce v České republice. Podporujeme studenty středních dopravních a technických škol se zájmem o železniční dopravu. Nabízíme praxe, stáže a zapojení do stipendijního programu, v kterém získáte finanční příspěvek na studium a cestování, možnost dalšího vzdělávání a odborného výcviku, vedení závěrečné nebo maturitní práce.

https://www.cd.cz/kariera/

ČD Cargo, a.s.

ČD Cargo, a.s. je český největší železniční dopravce, který se zabývá nákladní dopravou. Společnost vznikla 1. prosince 2007. K zajištění provozu má k dispozici více než 900 hnacích vozidel a více než 24,5 tisíc nákladních vozů. Z hlediska přepravených tun zboží patří mezi pět největších nákladních železničních dopravců v Evropské Unii. Společnost zaměstnává přibližně 6 200 zaměstnanců v Česku a prostřednictvím dceřiných společností působí po celé Evropě. Strategickým cílem společnosti ČD Cargo, a.s., je zachovat si vedoucí pozici na trhu železniční nákladní dopravy v České republice a ve středoevropském regionu a současně být efektivní zákaznicky orientovanou společností.

http://www.cdcargo.cz

 

CCA Group a.s.

Už více než 30 let vytváříme software, který lidem usnadňuje práci, zrychluje procesy a šetří čas. O státní i komerční zakázky u nás pečuje více než 100 profesionálů napříč obory. Naše kanceláře máme v Plzni, Praze a Brně.

https://www.cca.cz/

Canpack Czech s.r.o.

Americká společnost CANPACK Group je světovým výrobcem ekologických a moderních obalových řešení s důrazem na prvotřídní kvalitu obalových výrobků včas a kdekoli je to potřeba. Firma sídlí v Krakově (Polsko) a provozuje činnost ve 20 zemích. Zaměstnává téměř 9 000 lidí na celém světě v rámci 31 výrobních linek na hliníkové plechovky na nápoje, skleněné láhve, kovové uzávěry a kontejnery pro potravinářský a chemický průmysl. Závod ve Stříbře je jednou z poboček a vyrábí 500 ml hliníkové nápojové plechovky. Hlavním zákazníkem je Plzeňský prazdroj. Zaměstnává cca 160 pracovníků.

https://cz.canpack.com/

 

BRUSH SEM s.r.o.

Plzeňský Brush je už 100 let největší výrobce generátorů o výkonu nad 20 MVA v ČR. Jsme součástí mezinárodní společnosti Baker Hughes, působící ve více než 120 zemích světa a s více než 54 tis. zaměstnanci. V Plzni zaměstnáváme více než 600 lidí především elektrotechnického a strojního zaměření. Aktivně se podílíme a podporujeme snahy o rozšiřování udržitelných zdrojů energie a v této oblasti jsme důležitým partnerem předních světových firem.

http://www.brush-sem.cz

AŽD Praha s.r.o.

Společnost AŽD je významným ryze českým technologickým dodavatelem a výrobcem zabezpečovací, telekomunikační, informační a automatizační techniky, zejména se zaměřením na oblast kolejové a silniční dopravy včetně telematiky a dalších technologií. V těchto oblastech AŽD zajišťuje výzkum, vývoj, projektování, výrobu, montáž, rekonstrukce a servis zařízení, systémů i investičních celků nejen v ČR, ale i v dalších skoro 20 zemích Evropy, Asie a Ameriky.

https://www.azd.cz

ATC Space s.r.o.

Klatovská společnost ATC Space se podílí na výrobě nové generace evropské rakety Ariane 6. Dodává frézované díly a sestavy z hliníkových slitin na nosnou raketu a její pomocné urychlovací motory. V rámci kosmického programu vedeného Evropskou kosmickou agenturou (ESA) zahájí Ariane 6 své lety v polovině roku 2024. Z Klatov do vesmíru #startujem.

http://www.atc-space.cz

ARENIS s.r.o.

Zabýváme se poskytováním vysokorychlostního a spolehlivého internetového připojení pro domácnosti i firmy. Jsme firma působící na trhu téměř 20 let a v současné době se řadíme mezi jednoho z předních poskytovatelů internetu v jihozápadních Čechách. Mezi naše hlavní služby patří připojení zákazníků k internetové síti pod značkou Internet Hned – pomocí bezdrátu i optiky a provoz internetové televize pod označením Televize Hned. Kromě toho společnost poskytuje další služby, jako je výstavba a správa datových sítí, nákup a prodej HW a SW či výstavba a provoz kamerových systémů.

https://www.internethned.cz/

Akkodis CZ s.r.o.

Ať už jste konstruktér, vývojář nebo programátor, nebo jím chcete teprve být, prohlédněte si, jaká pracovní místa právě teď nabízíme v Plzni, Praze, Mladé Boleslavi a Českých Budějovicích. Z MBtech se stala AKKA a po spojení s Modis firma Akkodis. Díky spolupráci s více než 50.000 inženýry a experty z celého světa s námi můžete profesně růst a rozvíjet své znalosti.

https://akkodis.jobs.cz/

AIMTEC a. s.

Vyvíjíme software pro automotive firmy po celém světě. Zefektivňujeme firemní procesy zákazníků tak, aby byli připraveni na digitální transformaci a šetřili cenný čas i náklady. Naše řešení najdete ve firmách jako Continental nebo Škoda Transportation. Vstup do práce vám usnadní propracované tréninkové plány a otevřená firemní kultura.
WWW: https://kariera.aimtecglobal.com/

AC Heating tepelná čerpadla a fotovoltaika

Jsme plzeňská firma, která se oboru vytápění, tepelným čerpadlům a jejich trendům věnuje již od roku 2006. Cílem firmy AC Heating je přinášet inovace, které našim zákazníkům šetří peníze a zajistí každodenní pohodlí.

http://www.ac-heating.cz

Přejít nahoru